Inscrits al Sprint

Nom Cognomsordenació descendent Sexe Equip
Esther Abejón Escribano Femení
Sara Adroher Femení
Esther Alba Vazquez Femení Madteam
Ana Alcaraz Martínez Femení
Víctor Aloras Verstoep Masculí Blues Brothers Run 4 Dogs
Francesc Altafulla Llongueras Masculí Sensasions-uvex
MÓNICA ALVAREZ VALDERREY Femení GLOBALTRAINER
Arantxa Arcos Rodríguez Femení LLANTIA TRAIL
Lluís Aunós Masculí SRD
Daniel Ballesteros Coma Masculí E.Espor Sant Grau
Pol Barbancho Portero Masculí MATARO RACE
EVA BARTI SOLA Femení CLUB NATACIÓ OLOT
Sergi Bartrina Masculí BATEC GARROTXÍ
Ricard Bartrolí Claramunt Masculí
Carles Bassaganya i Serra Masculí UE St Joan Ab
Mario Bellido Sarrias Masculí Llantia Trail
Ricard Blanch garcia Masculí
Xevi Bonet Osorio Masculí
Pere Borrell Fortuny Masculí ELS 4 MAGNIFICS
pedro boscovich sanchez Masculí
Natalia Cabós Fernandez Femení
LAURA CAMPENY CARRASCO Femení Centre Excursionista de Torelló
JUAN DIEGO CAMPOZO PUERTAS Masculí
Juanma Carracedo Viu Masculí Running Vigia
Sergi Casademunt Caballero Masculí
TONI CASADO PICON Masculí
Mireia Casellas Cunill Femení Rarunning
Eloi Castro Coromina Masculí Casa meu
VICTOR HUGO CEREIJO GARCIA Masculí Al teu ritme (Planoles)
Aleix Coch Pozas Masculí
JORDI CORRALES ROVIRA Masculí UEC Mataró
Enric Cortés i Martorell Masculí GLOBALTRAINER TEAM
Fernando Cristina cuervo Masculí Esportiu Ripoll
Juan Cuerva de Cañas Masculí
Lorena Del rio puig Femení
Marta Diaz Casas Femení C.A.Nou Barris
Gerard Donis Fernandez Masculí FonDiesteam
David Dordas Masculí Sant Grau
Adri Duran florido Masculí
Alessandra Escardó Barckhahn Femení UVEX SENSACIONS
Joan Espinet Parés Masculí Al Teu Ritme
Francesc Feixas Colldecarrera Masculí Casa Teu
Francesc Fernàndez i Recio Masculí Grup Excursionista Canet de Mar
Robert Fernandez Lopez Masculí
SERGI FERNANDEZ PINAL Masculí C.A. TAYMORY-SPIRIDON
vicenç Fernandez Pineda Masculí SENSACIONS-UVEX TEAM
Miquel Ferrer Jaccard Masculí Carajillo team
Gabriel Figueredo Gonzalez Masculí
Alexis Fochs Macule Masculí
Pol Font Garriga Masculí