Estem preparant la Batega al bac 2017

Properament tindreu notícies sobre la nova edició de la Batega al bac! Aneu reservant dates: 20 i 21 de maig de 2017

Classificació Batega al bac 2016

Batega al bac Vertical

Classificació completa: http://www.9hsports.cat/resultat_cursa/90

Podi masculí:
1. MARC TRASERRA PUJOL  - 00:36:11
2. WIFRED LLADó HERNÁNDEZ - 00:36:59
3. JOSEP ROSET ROJO - 00:37:21

Podi femení:
1. ESTER HERNÀNDEZ CASAHUGA - 00:44:57
2. SILVIA LEAL AUGé - 00:46:51
3. NURIA VILLEGAS FORN - 00:47:27

Batega al bac

Classificació completa: http://www.9hsports.cat/resultat_cursa/91

Podi masculí: 
1. GERARD JOVÉ RIART - 02:43:05
2. ALEX MARTINEZ NUñEZ - 02:46:55
3. SERRA CAUCHETIEZ AURELIà 02:48:44

Podi femení:
1. NURIA VILLEGAS FORN - 03:13:43
2. IMMA BOADA ORIOLS - 03:20:17
3. LAIA GUàRDIA VALLE - 03:27:10

Batega al bac Sprint

Classificació completa: http://www.9hsports.cat/resultat_cursa/92

Podi masculí:
1. JORDI TUBAU MITJAVILA - 01:04:18
2. EDU LAHOR SOLER - 01:06:04
3. GUILLEM ​AYATS GIFRA - 01:06:15

Podi femení:
1. MIREIA VILAFRANCA CARTAGENA - 01:17:32
2. ELISENDA BUSCà SUAU - 01:18:12
3. RAQUEL BOSCH JIMENEZ - 01:21:15

Ordre i hora de sortida del Km Vertical

Dorsal Nom Cognoms Categoria Sortida
807 POL AJENJO COSP Veterà Masculí 09:30:00
806 EDUARD BAQUER FONT Senior Masculí 09:30:30
805 JOSEP LLADó HERNàNDEZ Júnior Masculí 09:31:00
804 TXELL CLARET I BONMATÍ Júnior Femení 09:31:30
803 TERESA FORN MUNNE Màster Femení 09:32:00
802 KRISTINA ALUZAITE ALUZAITE Senior Femení 09:32:30
801 MIREIA CASELLAS CUNILL Senior Femení 09:33:00
800 ALBA DE ARRIBA CERAROLS Senior Femení 09:33:30
799 ARCE FEIXAS MENDEZ Senior Femení 09:34:00
798 ANA SCHINDLER BENZENHOFER Veterà Femení 09:34:30
797 SARA LAIA GALVANY ROSELLó Senior Femení 09:35:00
796 ANNA VILà BERENGUERAS Veterà Femení 09:35:30
795 CRISTINA MARTINEZ CABEZUELO Senior Femení 09:36:00
794 JOANNA REDONDO BOADA Senior Femení 09:36:30
793 CARLA MAS INOCENTES Senior Femení 09:37:00
792 MIRIAM MORENO CASTILLO Senior Femení 09:37:30
791 ERIKA NUñEZ LOPEZ Senior Femení 09:38:00
790 MIREIA MARTíNEZ GISPERT Senior Femení 09:38:30
789 BARBARA RIU MARTINEZ Senior Femení 09:39:00
788 TAIA RODRíGUEZ MAS Senior Femení 09:39:30
787 MARIA ROVIRA FERRER Senior Femení 09:40:00
786 MàBEL VILA ESCRICH Veterà Femení 09:40:30
785 ESTHER SESE SALAMAñA Senior Femení 09:41:00
784 ELISABET SOLà GIMéNEZ Senior Femení 09:41:30
783 MONTSERRAT VIñUELAS TORNER Senior Femení 09:42:00
782 JUDITH CINCA NEGREIRA Veterà Femení 09:42:30
781 ESTER HERNÀNDEZ CASAHUGA Senior Femení 09:43:00
780 MòNICA PAVíA TAVIRA Veterà Femení 09:43:30
779 SILVIA LEAL AUGé Veterà Femení 09:44:00
778 LLUNA MARTI ARAGONES Senior Femení 09:44:30
777 MARIA SAU TUBAU Senior Femení 09:45:00
776 NURIA VILLEGAS FORN Veterà Femení 09:45:30
775 NúRIA FERRER CRUSELLAS Senior Femení 09:46:00
774 JOSEP DEMUNTS SEGOVIA Màster Masculí 09:46:30
773 KIKO MATAS AGUILERA Senior Masculí 09:47:00
772 SANTI GIRVENT GOMBAU Senior Masculí 09:47:30
771 EDU LAHOR SOLER Senior Masculí 09:48:00
770 GERARD GARCIA CAMENFORTE Senior Masculí 09:48:30
769 ORIOL CROSAS ESPADALER Senior Masculí 09:49:00
768 SERGI RIEROLA COLOMER Senior Masculí 09:49:30
767 JORDI GILBERT BARBA Senior Masculí 09:50:00
766 GUILLEM DíAZ CARRERA Júnior Masculí 09:50:30
765 JOAN CAMPS ESQUERRA Senior Masculí 09:51:00
764 ARNAU FONT PEIRIS Senior Masculí 09:51:30
763 OSCAR PUEYO BELANCHE Senior Masculí 09:52:00
762 IGNASI GALCERAN SOLANES Senior Masculí 09:52:30
761 SERGI CELDONI PéREZ GARCíA Senior Masculí 09:53:00
760 JORDI TUBAU MITJAVILA Veterà Masculí 09:53:30
759 JORDI CARRASCO LORCA Senior Masculí 09:54:00
758 DANIEL JIMENEZ ROJO Senior Masculí 09:54:30
757 MIGUEL ÁNGEL GRANADOS ROMERO Senior Masculí 09:55:00
756 MARC CRIBILLéS PéREZ Senior Masculí 09:55:30
755 GUILLEM AYATS GIFRA Senior Masculí 09:56:00
754 JAVI APARICIO REBELLES Senior Masculí 09:56:30
753 ENRIC ISART VALLE Senior Masculí 09:57:00
752 JOSEP M. REBULL FERRAN Veterà Masculí 09:57:30
751 ADRIà DUARRI GUILà Senior Masculí 09:58:00
750 JOAN MERCADER BLANES Senior Masculí 09:58:30
749 ALBERT LLEONART BOLADERAS Senior Masculí 09:59:00
748 DAVID ADELANTADO COLOM Senior Masculí 09:59:30
747 MARTÍ LÀZARO LLORENS Senior Masculí 10:00:00
746 RAMON MACIAS GARCIA Senior Masculí 10:00:30
745 DAVID PATIÑO UBIA Senior Masculí 10:01:00
744 ALBERT TORAN FINESTRES Veterà Masculí 10:01:30
743 JOAQUIM IBAñEZ ROMERO Senior Masculí 10:02:00
742 JOAQUIM COLOMER CULLELL Senior Masculí 10:02:30
741 ALBERT REGOLA MUSONS Màster Masculí 10:03:00
740 XAVIER GASULL CONESA Màster Masculí 10:03:30
739 GUILLEM CORREDERA CAPDEVILA Senior Masculí 10:04:00
738 JAUME CARDONA CHAMORRO Senior Masculí 10:04:30
737 ESTEVE OLIVE BOIX Senior Masculí 10:05:00
736 EDUARD BATLLOSERA BATLLOSERA Senior Masculí 10:05:30
735 SERGI COLLADO HIDALGO Senior Masculí 10:06:00
734 XAVIER GUILLAUMES CORBATERA Senior Masculí 10:06:30
733 JAVIER LAMBEA GARCíA Màster Masculí 10:07:00
732 UNAI CALAFELL VEGAS Senior Masculí 10:07:30
731 RAFAEL AGUILAR PARTIDA Senior Masculí 10:08:00
730 VICENç LERENA GüELL Senior Masculí 10:08:30
729 JOAN ABRIL ESPAñOL Màster Masculí 10:09:00
728 OSCAR FLORES LOPEZ Senior Masculí 10:09:30
727 MIQUEL GENIS BARDOLET Senior Masculí 10:10:00
726 ORIOL ROSELLÓ I CASTELLS Senior Masculí 10:10:30
725 JOSEP ROSET ROJO Senior Masculí 10:11:00
724 DANIEL SANCHEZ LORENZO Senior Masculí 10:11:30
723 JORDI SáNCHEZ PADILLA Senior Masculí 10:12:00
722 GERARD TARRAGó ROSELLó Senior Masculí 10:12:30
721 ENRIC TURON TRIOLA Senior Masculí 10:13:00
720 PAU VILAR RIBO Senior Masculí 10:13:30
719 JORDI VILLEGA GUILLéN Senior Masculí 10:14:00
718 GERARD AGELL SERRAMITJANA Veterà Masculí 10:14:30
717 PEDRO BOSCOVICH SANCHEZ Veterà Masculí 10:15:00
716 JOSE MARIA CARTAñA PUJOL Veterà Masculí 10:15:30
715 JORDI CHACON ROQUER Veterà Masculí 10:16:00
714 CARLES CLARET FAIXEDAS Veterà Masculí 10:16:30
713 JOAN DOMENECH VALOIX Veterà Masculí 10:17:00
712 FRANCESC GALERA CUNILL Veterà Masculí 10:17:30
711 JORDI PLAY GARCIA COLL Veterà Masculí 10:18:00
710 LUIS MARTINEZ FERNANDEZ Veterà Masculí 10:18:30
709 XAVIER PATIñO UBIA Veterà Masculí 10:19:00
708 ROGER VIÑAS VILARDELL Senior Masculí 10:19:30
707 GERARD BATET XAUS Senior Masculí 10:20:00
706 ORIOL GALVANY ROSSELLÓ Senior Masculí 10:20:30
705 WIFRED LLADó HERNáNDEZ Júnior Masculí 10:21:00
704 ENRIC GALOCHA PRUNA Senior Masculí 10:21:30
703 SALVI FARGAS BUSQUETS Màster Masculí 10:22:00
702 SERGI BRAU VILLARÓ Senior Masculí 10:22:30
701 MARC TRASERRA PUJOL Senior Masculí 10:23:00

Caminada solidària

Resum Batega al bac

Pels caminadors organitzem el dissabte 21 a les 9h una caminada solidària amb l'ajuda de l'AEP, amb un recorregut circular amb inici i final a Campelles de 10km i 400m de desnivell positiu.

Per participar a la caminada solidària cal portal 1Kg o 1L de menjar pel banc d'aliments.

A petició de la Creu Roja cal portar els següents aliments per col·laborar en aquestes dues campanyes:

  • "Cuiden l'esmorçar dels nens": Llet, cereals tipus Kelloggs, cacao i galetes.
  • "Cap nen sense un got de llet": Llet

Les inscripcions i les aportacions les farem dissabte 21 a partir de les 7.30h.

Gràcies per el vostre Batec!

El recorregut de la caminada estarà marcat amb cintes i segueix el mateix recorregut que la Batega al bac Sprint a excepció de dos quilòmetres que s'han retallat per evitar les zones difícils.

Hi haurà un avituallament al quilòmetre 5,5 (refugi de la covil) i una botifarrada al completar el recorregut.

Tots els participats de la caminàda soli`daria rebran un buff firehawk.

La bossa del corredor

Els corredors inscrits rebran els següents obsequis a la seva bossa.

BATEGA AL BAC 25KM

  • DESCOMPE SPIRIDON
  • DESCOMPTE ESPAI TRAIL
  • DESCOMPE RUNNER 42
  • SECALLONA EMBOTITS DE PLANOLES
  • LLAUNA MORITZ
  • 2X1 CREMALLERA NURIA
  • 2X1 SPA RESGUARD DELS VENTS
  • SAMARRETA TÈCNICA MALLOT FIREHAWK
  • CREMA SOLAR LAVIDAL

BATEGA AL BAC SPRINT 11KM

  • DESCOMPE SPIRIDON
  • DESCOMPTE ESPAI TRAIL
  • DESCOMPE RUNNER 42
  • LLAUNA MORITZ
  • 2X1 CREMALLERA NURIA
  • 2X1 SPA RESGUARD DELS VENTS
  • MANGUITOS FIREHAWK
  • CREMA SOLAR LAVIDAL

BATEGA AL BAC VERTICAL

  • DESCOMPE SPIRIDON
  • DESCOMPTE ESPAI TRAIL
  • DESCOMPE RUNNER 42
  • LLAUNA MORITZ
  • 2X1 CREMALLERA NURIA
  • 2X1 SPA RESGUARD DELS VENTS
  • PANTALÓ o FALDILLA FIREHAWK
  • CREMA SOLAR LAVIDAL

BATEGA AL BAC MARRECS

  • SAMARRETA BAC-MARREC

CAMINADA SOLIDÀRIA

  • BUFF FIRE-HAWK

Inflables i servei de guarderia

Inflables

El diumenge 22 de març al matí tindrem uns inflables gratuïts perquè juguin i saltin tots els nens i nenes que vinguin a Campelles!

A més, mentre els pares estigueu fent la Batega al bac de 25km o el Sprint hi haurà servei de guarderia per tots aquells nens que es quedin pel poble, ja sigui a la zona d'inflables o fent la cursa de Marrecs.

Tots aquells que vulgueu gaudir del servei de guarderia feu-nos-ho saber el mateix diumenge a la taula d'inscripcions.

 

Pàgines

Subscriure a Batega al bac RSS